Lae alla meie äpp! Saadaval Google Plays ja App Store’is.

Lae alla

See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K EXTRA Club on Sinu parim sõber teel olles! Liitu Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga, et saada osa parimatest soodustustest. Registreeri lojaalsuskaardiks pangakaart või Partnerkaart ja saad alati rohkem. Circle K teenindusjaamad ootavad Sind väikesele pausile!

EXTRA Club pakkumised

EXTRA Club soodustused

EXTRA Club pakkumised ja soodustused

Kvaliteetne kütus Sulle Circle K teenindusjaamades alati 2,5 senti/liitrilt soodsam, iga 6. kohv tasuta ning iga autopesu ja tolmuimeja kasutamine 15% soodsam. Circle K EXTRA Club-is saad osa parimatest pakkumistest ning soodustustest.

EXTRA Clubi sobivad kaardid

EXTRA Club kaardid

EXTRA Club konto saab registreerida Partnerkaardiga ning kõikide pangakaartidega. Kaarte saab liita ka lisakaartidena oma juba olemasolevale EXTRA Club kontole. Kõik erinevate kaartidega tehtud ostud kogunevad ühele lojaalsuskontole. Alati, kui külastad Circle K teenindusjaama, registreeri ostud oma EXTRA Club lojaalsuskaardiga.

EXTRA Club äpp

EXTRA Club mugavalt taskus

EXTRA Club-i iseteeninduses näed oma oste ning kogutud templeid ja vautšereid. Oma kontole pääsed kiirelt ja mugavalt Circle K veebilehel või laadides oma telefoni Circle K mobiilirakendus.

Teenindusjaama ostutšekil näed oma lojaalsuskonto templite ja vautšerite seisu enne viimast ostu.