Lae alla meie äpp! Saadaval Google Plays ja App Store’is.

Lae alla

milesPLUS® 95

Circle K premium kütuseid rikastatakse lisaainetega, et parandada mootori võimsust ja vähendada kütusekulu. milesPLUS® on kvaliteetne kütus, mis puhastab ja kaitseb Sinu auto mootorit.

95 milesPLUS

Lisaained aitavad vältida sadestiste teket sisselaskeklappidele ja aitavad neilt olemasoleva sadestise eemaldada. Samas hoiavad puhtana pihustid ja/või karburaatori ning kaitsevad kütusepaaki ja toitesüsteemi korrosiooni ning jäätumise eest. Toimub mootori puhastamine, mootori parem külmkäivitus, mootoriõli paksenemise takistamine ja mootori eluea pikendamine.
Tänu täiendatud puhastavale ja määrivale toimele on mootori liikuvate osade vahel vähem hõõrdumist, mis tähendab, et vähem energiat kulub hõõrdetakistuse ületamiseks. Tulemuseks on vähenenud kütusekulu ja suurenenud võimsus. Mootor töötab justkui uus.

Mootoribensiin milesPLUS® 95:

*miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.

Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile EVS-EN 228:2012.

Alates 05/2019 pakub Circle K 95 E10 mootoribensiini, mis sisaldab mahuliselt 10% etanooli.

milesPLUS® 98

Kõrge kvaliteediga mootoribensiin, mis tagab parima soorituse. Rikastatud unikaalsete Circle K milesPLUS  lisaainetega, et parandada mootori võimsust, saavutada parem kiirendus ja vähendada kütusekulu.

98 milesPLUS

98 oktaaniarvuga bensiin on 95 bensiinist detonatsioonikindlam - võimeline vastu seisma iseplahvatuseta kõrgemale temperatuurile ja rõhule mootoris. Harilik oktaaniarvuga 95 bensiin hakkab mootori rasketel töörežiimidel detoneeruma, mistõttu kaob võimsus ja suureneb kütusekulu, kuna bensiin ei jõua ära põleda. Võimsates tippklassi mootorites soovitatakse just seetõttu mõnikord kasutada vaid bensiini oktaaniarvuga 98.

Mootoribensiin milesPLUS® 98:

Circle K 98 milesPLUS on biokomponendi vaba ja sobib suurepäraselt vanematele hobisõidukitele, kasutamiseks aia- ja metsatehnikas ja lisaks mootoratastes ja paatides. Saadaval kõikides Circle K jaamades üle Eesti.


milesPLUS® D 

Pikaajalise arendustöö tulemusena oleme välja töötanud unikaalseid lisaaineid sisaldavad uue põlvkonna Circle K diislikütuse, mis parandab auto mootori tööd ja vähendab heitgaase.

milesPLUS D

milesPLUS® D on Circle K premium klassi diislikütus, mis sisaldab spetsiaalset multifunktsionaalset diislikütuse lisaainet. See võimaldab mootoril töötada veelgi tõhusamalt, vähendades samas diiselmootori müra ja tagades parema külmkäivituse.

Diislikütus milesPLUS® D:

  • vähendab kütusekulu kuni 3%*
  • puhastab ja kaitseb auto mootorit
  • taastab ja säilitab auto mootori võimsuse
  • tagab auto mootori efektiivse töö
  • parandab külmkäivitust
  • vähendab diiselmootori müra ja klõbinat
  • vähendab heitgaaside kogust
  • parandab mootori töökindlust
*miles® ja milesPLUS® diislikütuse võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta diislikütusega. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel

Alates 03/2020 pakub Circle K B7 diislikütust, mis sisaldab mahuliselt 7% taaskasutatud toiduõlist toodetud biodiislit.