Lae alla meie äpp! Saadaval Google Plays ja App Store’is.

Lae alla

miles® 95

miles® mootorikütuste lisandid parandavad mootori tööd, mille tulemusena väheneb kütusekulu kuni 3%.

miles 95

miles® mitte ainult ei vii sind punktist A punkti B, vaid sama kütusekogusega saad sõita rohkem kilomeetreid. Lisaks vähendavad kütuselisandiga rikastatud mootorikütused auto poolt väljastavate heitgaaside kogust.
Oluline on meeles pidada, et kütusekulu ja läbisõidu suurenemine sõltub lisaks ka sõidukist, sõidu- ja ilmastikutingimustest ning sõidustiilist.

Kui Sul on kahtlusi, millist tüüpi bensiini kasutada, on mootoribensiin oktaaniarvuga 95 enamasti kõige turvalisem valik ning valdavas osas Euroopast ka nn standardbensiin.

Mootoribensiin miles® 95:

*miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.

Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile
EVS-EN 228:2012+A1:2017 

Alates 05/2019 pakub Circle K 95 E10 mootoribensiini, mis sisaldab mahuliselt 10% etanooli.

miles® D

Pakume oma klientidele kvaliteetset mootorikütust miles® D, mis on Circle K diislikütus oma tuntud headuses.

D

miles® D on Circle K diislikütus, mida on täiendatud unikaalse mootorit puhastava lisaainega. Tänu sellele on põlemise kasutegur suurem ja tulemuseks kütusekulu vähenemine kuni 2,6%*.

Diislikütus miles® D:

*miles® diislikütuse võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta diislikütusega. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse miles mootorikütuse regulaarsel kasutamisel.

Eesti Circle K teenindusjaamades müüdav diislikütus vastab EV standardile
EVS-EN 590:2013+A1:2017

Alates 05/2019 pakub Circle K B7 diislikütust, mis sisaldab mahuliselt 7% biodiislikütust (FAME).