Kampaania reeglid

1. Coca-Cola jookide edasimüüja Coca-Cola HBC Eesti AS
Reg-kood: 10345833  
Jur. aadress: Mustamäe tee 16, Tallinn, 10617
Faktiline aadress: Mustamäe tee 16, Tallinn, 10617

2. Tarbijakampaania korraldaja Coca-Cola HBC Eesti AS
Reg-kood: 10345833  
Jur. aadress: Mustamäe tee 16, Tallinn, 10617
Faktiline aadress: Mustamäe tee 16, Tallinn, 10617

3. Loterii toimumise territoorium: loterii toimub kõigis Circle K teenindusjaamades ja Circle K Balti jaama mugavuspoes Eesti Vabariigi territooriumil.

4. Loterii toimumise aeg: alates 5. juunist 2019 kuni 16. juulini 2019.

5. Loteriis saab võita järgmisi auhindu:

• Weberi gaasigrill 3tk
• Weberi grillitarvikute komplekt 12tk
• Külmakott lendava taldriku, rannapalli ja 2X0,33L Coca-Cola Zeroga 90tk

6. Loteriis osalemisese tingimused: Ostke vähemalt kaks Coca-Cola 0,5L karastusjooki Eesti territooriumil paiknevatest Circle K teenindusjaamadest. Registreerige kviitung internetis tasuta veebiaadressil www.circlek.ee/cocacola ja osalete loosimises, kus võite võita auhindu punktis 5. kirjeldatud auhinnafondist!

Kampaaniatooteid saab osta alates 5. juunist 2019 kuni 16. juulini 2019. Loteriis osalemiseks saab registreeruda alates 5. juunist 2019 kuni 16. juulini 2019. kella 23.59-ni.

6.1. Kampaania hõlmab järgmisi Coca-Cola 0,5L tooteid:

Coca-Cola
Coca-Cola Zero
Coca-Cola Zero Peach
Coca-Cola Lime
Sprite
Sprite Icy Cactus Zero
Fanta Orange
Fanta Watermelon Zero
Fanta Shokata

6.2. Pärast kampaaniatoote ostmist saab ostja registreerida ostutšeki järgmiselt:
internetis aadressil www.circlek.ee/cocacola, sisestades ees- ja perekonnanime, telefoninumbri, ostutšeki numbri ning teenindusjaama, kuhu soovib võidu korral auhinnale järele tulla.

6.3. Registreerudes õigesti internetis aadressil www.circlek.ee/cocacola, saab osavõtja kohe osavõtu kohta kinnituse: „Aitäh, registreerumine oli edukas, palun hoidke ostutšekk alles! Soovime edu loosimisel!“, mis on registreerumise kinnitus.

6.4. Üks osavõtja võib kampaanias osaleda erinevate ostutšekkidega korduvalt, ostes korduvalt kampaaniatooteid ja registreerudes punktis 6. kirjeldatud korras. Üks ostutšekk osaleb kampaanias ühe korra.

6.5. Loosimisel osalevad kõik õigesti saadetud internetis registreerumised. Osaleda saavad Eesti Vabariigi kodanikud või Eesti Vabariigi alalise elamisloaga elanikud ja kes saavad peaauhinna võidu korral ette näidata kehtiva Eesti ID-kaardi või passi.

6.6. Loteriis registreerudes nõustub osavõtja, et loterii korraldaja või tellija töötleb isikuandmeid selle tarbijamängu korraldamise vajadusteks, samuti isiku ees- ja perekonnanime avaldamisega Circle K veebisaidil võitjate teatavaks tegemisel. Registreeruja võtab endale täieliku vastutuse tõese teabe esitamise, selle koostamise täpsuse ja sisestamisvigade eest. Circle K ja Coca-Cola HBC kustutavad kõik loosis osalemiseks osaleja poolt sisestatud andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu. Circle K töötleb isikuandmeid kooskõlas isikuandmete töötlemise põhimõtetega (privaatsuspoliitika), mis on kättesaadav veebiaadressilt:
https://www.circlek.ee/et_EE/pg1334110859530/Privaatsuspoliitika.html.

7. Osavõtjate panus
Kampaanias osalemiseks peab osavõtja registreeruma punktis 6. kirjeldatud korras.

8. Võitjate määramine
8.1. Gaasigrillide võitjad loositakse välja 17. juulil 2019 kell 12.00. Circle K poolt ning peaauhindade võitjate andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, ostutšeki number ja valitud teenindusjaam) edastatakse Coca-Cola HBC Eesti AS-le. Lisaks loositakse kampaaniaperioodi jooksul iga nädal välja kaks grilltarvikute komplekti ja 15 külmakotti lendava taldriku, rannapalli ja 2X0,33L Coca-Cola Zeroga. Kogu auhinnafond on välja toodud punktis 5.

9. Võitjate teavitamine
9.1. Peaauhindade võitjate andmed edastab Circle K Coca-Cola HBC Eesti AS-le, kes võtab võitjatega ühendust. Vaheauhindade võitjatega võtab ühendust Circle K. Auhinnad saadetakse võitjatele eelnevalt kokku lepitud Circle K teenindusjaama. Võitjaid teavitatakse isiklikult, helistades või saates SMSi kampaanias esitatud telefoninumbrile 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist.

9.2. Võitjate täielik nimekiri avaldatakse Circle K veebilehe kampaanialehel 17. juulil 2019.10. Auhindade kätteandmine
10.1. Võitja saab auhinna kätte, esitades kehtiva Eesti ID-kaardi või passi ja kampaaniatoote ostutšeki ning allkirjastades Coca-Cola HBC Eesti AS poolt eelnevalt koostatud üleandmis-vastuvõtuakti.
10.3. Auhinnad, mida ei võeta välja hiljemalt 20. juuliks 2019, jäävad loterii korraldaja Coca-Cola HBC Eesti AS omandisse.
10.4. Võite ei vahetata välja samaväärse rahasumma ega muude asjade vastu..
10.5. Kõik võidu saamisega seotud maksud, kui need on kehtestatud, tasub võidu saaja.
10.6. Võitjal on õigus esitada auhinna kohta pretensioone auhinna kättesaamisel. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

11. Loteriis ei tohi osaleda Coca-Cola HBC Eesti AS ega Circle K töötajad ja nende pereliikmed. Kui seda tingimust rikutakse ja loosimise mõneks võitjaks saab isik, kellel ei ole õigust loosimises osaleda, on kampaania korraldaja kohustatud selle isiku võitjate nimekirjast eemaldama.

12. Kampaania täistingimused on saadaval veebisaidil: www.circlek.ee/cocacola.
12.1. Üldist teavet kampaania kohta saab Coca-Cola HBC Eesti AS esindusest aadressil Mustamäe tee 16, tööpäeviti alates kella 09:00 kuni 17:00, telefonil 800 2653 või e-posti aadressil tellimus.eesti@cchellenic.com.

13. Kampaania korraldaja hoiatab, et reklaamimaterjalides sisalduval teabel kampaania kohta on ainult informatiivne iseloom.

Sule

Muuda keel