Korduma kippuvad küsimused

Mis mäng on „Kraabi ja võida“?
Tegemist on mobiilimänguga. Leia mänguväljalt 3 ühesugust toodet ja oledki võitnud. Kui kohe ei  vea, tasub järgmisel päeval jälle uuesti proovida. Iga päev loosib mäng välja vähemalt 1000 auhinda. Kokku mängus üle 100 000 auhinna. Auhinnad on välja pannud Circle K ja erinevad koostööpartnerid.

Kes saavad mängida?
Mängida saavad kõik, kellel on mobiiltelefon, mobiilne internetiühendus ja telefoninumber. 

Kui mitu korda ma saan mängida?
Iga päev saad mängida ühe korra. Kui oled Circle K EXTRA Club liige, siis saad 1 korra veel lisaks ehk kokku 2 korda päevas. Mäng kestab 31. augustini 2019.

Kuidas ma saan EXTRA kliendiks?
Väga lihtsalt – mine www.circlek.ee/extra ja loo endale konto. 

Kuidas mäng käib?
Registreeri ennast mobiiltelefoni numbriga mängijaks ning nõustu mängu tingimustega. Seejärel asu mängulaual kraapima, järgides juhendeid ja nuppe oma nutiseadme ekraanil. Võidu korral saad Sa minutite jooksul SMSi juhistega auhinna lunastamiseks. Kui sel korral võitu ei tulnud, proovi homme jälle. Telefoninumbri alusel tunneb süsteem ära, kas Sa oled EXTRA Club liige või mitte. Kui oled, annab mäng Sulle ühe mängukorra igal päeval juurde.

Mida ma võita saan?
Võita saab maitsvaid Circle K hot doge, pirukaid, erinevaid karastusjooke aga ka sooduspakkumisi kütusele, autopesule jm. Auhinnafondis on Circle K oma tooteid ja erinevate koostööpartnerite auhindasid. Kui Sa võidad, kuvab mäng Sulle pildil, mis Sinu auhind on. Kui Sul ei ole autot aga oled võitnud näiteks autopesu, siis on Sul kindlasti mõni sõber, kes oleks selle kingituse eest tänulik. Nii et võta kindlasti kõik auhinnad välja. Auhinnad saab kätte Circle K täisteenindusjaamadest üle Eesti. 
 
TOOTE NIMETUS KOGUS
Maks ja Moorits Super Snack 1 pakk (85g), pepperoni- või parmesanimaitseline 4000
Fulfil 55g, vitamiini- ja proteiinibatoon šokolaadi, karamelli ja küpsisega 1000
Fulfil 55g, vitamiini- ja proteiinibatoon maapähkli ja karamelliga 1000
Aura Fuit Tea pärnaõie-nõgese ekstraktiga 0,5L 1000
Dr. Active kookose - ananassi mahlajook 0,5L 400
A. Le Coq Roosa Rabarber karastusjook 0,5L 1000
Aura Fruit Õun kasemahl 0,5L 500
Tartu Limonaad 0,33L purk 2500
Belief vesi 0,53l, maitse omal valikul 500
Battery energiajook 0,33L purk 4000
Vichy Fresh Strawberry 1,5L maitsevesi 4000
Viineripirukas 70g (tavahinnaga 1€) 6400
Coca-Cola zero 0,33l purk 10000
Kütuse vautšer 5€ 10000
Circle K  vesi 0,5l, gaasiga või gaasita 10000
L kuum jook 5000
Juustuburger 500
XL kuum jook -50% 10000
Kaheraudne hot dog rullgrilli vorstiga -50% 2500
Circle K kummikomme 1 pakk -50% 2000
Circle K autopesu -50%, pesuprogramm omal valikul 2500
Circle K niisked salvrätikud 1 pakk 2000
Suvine Circle K aknapesuvedelik 4L -50% 2000
Frankfurter hot dog 4000
Veise- või kanapihviga topeltburger -50% 1500
Kana-juustu ciabatta -50% 1200
Friikartulid 150g 2500
Doritos juustumaitselised maisikrõpsud 100g 1500
Doritos Taco paprikamaitselised maisikrõpsud 100g 1500
Doritos vürtsikad pipramaitselised maisikrõpsud 100g 1500
Balsnack kartulivahvel juustu-sibula maitseline 90g 1500
Snickers 50g 4000

Mängu lõpus läheb loosi 3 peaauhinda, milleks on 500 € Circle K deebetkaart.

Kes saab peaauhinna?
Peaauhind loositakse välja 100 enim punkte kogunud mängija seast kolmele mängijale. Parimaks mängijaks saab usinalt iga päev mängides ehk kasutades ära kõik mängukorrad. Peaauhinna võitjaga võetakse otse ühendust mängu sisestatud telefoninumbri kaudu. Peaauhind loositakse 4. septembril ning võitjatega võetakse ühendust.

Kuidas auhinna kätte saab?
Võidu korral saadab süsteem mängu sisestatud telefoninumbrile SMSi. Sõnumis on link, kust avaneb digitaalne auhinna vautšer. Kui Sa selle avad näed oma auhinda ning kaua Sul on aega auhinnale järele minna. Auhind ootab Sind teenindusjaamas 7 päeva, selle aja jooksul pead teenindusjaama jõudma või auhind aegub ning läheb uuesti loosimisse. Kui Sinu auhind on Circle K autopesu -50%, siis pea meeles, et seda auhinda saad lunastada ja välja võtta vaid autopesulaga jaamades.

NB! Ära libista ekraani all servas oleva noolega üle ekraani enne kui oled jõudnud teenindusjaama kassasse auhind näpus! Auhinna lunastamiseks on jaamas aega 5 minutit, peale seda digitaalne auhinna vautšer aegub ning auhinda ei väljastata. 

Kui Sa oled jõudnud teenindusjaama, leia oma auhind ning mine sellega kassasse. Alles kassas klienditeenindajaga suhtlema hakates libista noolega üle ekraani, millel on kirjas „Auhinna lunastamiseks libista üle ekraani“. Seejärel palub mäng veel kinnitada, et oled ikka valmis auhinda lunastama, selleks jälgi nuppe ekraanil. Klienditeenindajale näita ekraani, kus on Sinu auhinna pilt, õige kuupäev, kellaaeg ja teenindusjaama nimi ning stopper 5 minutiga kahanemas. Aeg peab pildil liikuma.

Kui Sa esitad teenindajale pildi, kus on vale kuupäev, kellaaeg või aeg ei liigu, siis klienditeenindaja Sulle auhinda ei väljasta. Oluline on, et Sa avad lingi alles kassas olles kui klienditeenindaja Sinuga tegeleb – vastasel juhul võib lihtsalt 5 minutit ära tiksuda ja siis enam auhinda lunastada ei saa.

Kuidas käib kütuse auhinna lunastamine?
Kütuse auhind on 5€ väärtuses kütusevautšer. Peale tankimist suundu poodi kassasse kütuse eest tasuma ning näita teenindajale oma mobiiliekraani, kus on näha aktiveeritud vautšeri number, mille teenindaja kassasse sisestab. Välisel tankimisalal auhinda lunastada ei saa.

Seejärel arvutatakse Sinu kütusesummalt 5€ vähemaks. Kõik kasutusel olevad koodid on ühekordsed ning kui Sinu tangitud kütuse summa on väiksem kui vautšeri väärtus, siis me raha selle arvelt ei tagasta.

Mida ma pean tegema, kui võidu SMS ei jõudnud?
Kirjuta meile oma telefoninumber – me kontrollime Sinu andmed üle ning võidu korral saadame sulle SMSi või auhinna lingi uuesti.

Mis siis saab, kui ma ei saa 7 päeva jooksul siiski auhinnale järele minna?
Siis auhind aegub ning läheb uuesti loosi ning rõõmustab mõnda teist mängijat. 

Kui ma siit abi ei saanud, siis mis ma tegema pean?
Kirjuta meile julgelt Facebooki privaatsõnumitesse lehel Circle K Eesti. 
Helista Circle K klienditeeninduse telefonil 675 7777.

Edukat kraapimist!

Sule

Muuda keel