See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

28.09.2017

Circle K avas Jüris uue teenindusjaama

Circle K Eesti avas Tallinna ringtee ääres, Jüri alevikus, uhiuue täisteenindusjaama. Jüri jaama ehitus läks maksma 1,9 miljonit eurot, mis on teadaolevalt suurim ühekordne investeering teenindusjaama ehituseks Eestis.

“Viimased aastad on olnud väga tegusad – lisaks olemasolevate teenindusjaamade uuendamisele ja tootevaliku arendamisele ostsime eelmisel aastal 11 täisteenindus- ja 12 automaatjaama ning sel aastal tõime turule uue Circle K kaubamärgi. Nüüd, kus kaubamärgi vahetamise protsess on lõpule jõudmas, on meil klientidele uusi häid uudiseid,” ütles Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.

“Oleme Tallinna ringtee ääres sobivat teenindusjaama asukohta otsinud juba aastaid. Tegu on Eesti ühe liiklustihedama teelõiguga, mistõttu oleme veendunud, et investeering teenindusjaama ehitusse oli ainuõige ning uus teenindusjaam saab kiirelt klientide lemmikuks,” lisas Realo.

Uue Circle K kontseptsiooni kohaselt on Jüri teenindusjaamas klientidel võimalus oma auto peale tankimist parkida otse maja ette, takistamata sealjuures teiste klientide ligipääsu tankimisalale. Kuna teenindusjaam asub tiheda liiklusega Tallinna ringtee ääres, siis on teenindusjaamas ka eraldi veoautode tankimis- ja parkimisala.

Jüri teenindusjaamas on klientidel võimalik igast tankurist saada kogu Circle K mootorikütuste sortimenti ehk kolme erinevat miles ja milesPLUS mootoribensiini ning miles ja milesPLUS diislikütust. Samuti on tankimisalal kõik tankurid varustatud makseterminalidega, et klient saaks tankimise järel kütuse eest tasuda juba tankimisalal ning poodi sisenemiseks mugavalt auto parkida poe ette parkimisalale.

Circle K Jüri teenindusjaamas hakatakse kliente teenindama senisest suuremal toiduvalmistamise alal, mis võimaldab oluliselt laiendada nii pakutavat tootevalikut kui tõsta teeninduskiirust. Jüri teenindusjaamas on kolm kohvimasinat ning lisaks jäätisekokteili masinale ka apelsinimahla masin.

Puhkepausi võtta soovivate klientide tarbeks sai Jüri teenindusjaam tavapärase aknaaluse istumisala, kus vajadusel saab ka nutiseadmeid laadida. Jüri teenindusjaamas on oluliselt rohkem tualettruume ning ka veokijuhtidele ja pikemal reisil olijatele mõeldud dušširuum.

Circle K Eesti investeeris Jüri teenindusjaama ehitusse 1,9 miljonit eurot ning jaam annab tööd 12 inimesele. Jaama ehitustööd algasid käesoleva aasta juuni keskel. Lisaks Jürile valmivad Circle K uued teenindusjaamad selle aasta numbri sees veel Tallinnas Lauluväljaku läheduses ning Rae vallas Peetris.
Sule

Muuda keel