See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

18.11.2017

Emor: Eesti mainekaim suurettevõte on Circle K

Kantar Emori suurettevõtete maineuuringus on edetabeli tippu tõusnud Circle K.

Loe lisaks
kohv

18.11.2017

Oma kohvitopsiga saab Circle K-s soodustust

Alates 18.11 pakub Eesti juhtiv mugavuspoodide kett Circle K jäätmetekke vähendamise nädala raames võimalust osta oma termostopsiga kuumi jooke tavahinnast kümme protsenti soodsamalt.

Loe lisaks

2.10.2017

Circle K Eesti kliendid panustasid vähihaigete toetuseks ligi 5000 eurot

Alates juulist on kõikide Circle K jaamade kassalettidel üle Eesti vähiravifondi „Kingitud elu” annetuskastid, kuhu kliendid võivad poetada oma vahetusraha või lihtsalt annetuse. Esimese kolme kuuga kogunes kastidesse kokku ligi 5000 eurot, mis kantakse sel nädalal fondile üle.

Loe lisaks

2.10.2017

Circle K EXTRA Club tingimused uuenevad

Oleme uuendanud EXTRA Club lojaalsusprogrammi tingimusi tagamaks vastavust uute andmekaitsenõuetega. Uued tingimused hakkavad kehtima kõikidele Circle K EXTRA Club klientidele 1. novembrist 2017.

Loe lisaks

28.09.2017

Circle K avas Jüris uue teenindusjaama

Circle K Eesti avas Tallinna ringtee ääres, Jüri alevikus, uhiuue täisteenindusjaama. Jüri jaama ehitus läks maksma 1,9 miljonit eurot, mis on teadaolevalt suurim ühekordne investeering teenindusjaama ehituseks Eestis.

Loe lisaks
poekotid

11.08.2017

Statoili vanadest reklaambänneritest valmib 7000 poekotti

Circle K teenindusjaamade üleminekuga uuele kaubamärgile jääb üle 3,5 kilomeetrit kangast reklaambännereid, millest valmib erivajadusega inimeste kätetööna kuni 7000 poe- ja puudekotti. Nende müügist saadav tulu läheb vaimupuudega ja psüühikahäiretega inimeste töötamise toetamiseks.

Loe lisaks
avamised

31.07.2017

Kaubamärgivahetus tõi kaasa Circle K teenindusjaamade külastajarekordid

Aprillis alanud Statoili teenindusjaamade kaubamärgivahetus on lõpule jõudnud ning Circle K avamispakkumised on toonud jaamadesse rekordarvu külastajaid.

Loe lisaks
Circle K jaam

26.06.2017

Circle K ehitab Lauluväljaku lähedale 1,5 miljoni eest teenindusjaama

Circle K ehitab Tallinna Lauluväljaku lähedusse, Narva maantee kõrval olevale senisele tühermaale poolteist miljonit eurot maksva uue teenindusjaama.

Loe lisaks
Pumbad

22.06.2017

Kuus lihtsat nippi kütuse säästmiseks

Suvel liigutakse palju ringi, ka autoga perepuhkusele üle piiri.
Circle K mootorikütuste kategooriajuht Ivo Popp tuletab meelde säästliku sõidu nippe, mis aitavad säästa raha teistele suvistele rõõmudele.

Loe lisaks
Autopesu

20.06.2017

Suvise autopesu meelespea: kuidas kaitsta ja vabaneda putukatest ja linnukakast?

Autopesu paistab imelihtne, kuid erinevatel aastaaegadel tuleb autot pestes pöörata tähelepanu erinevatele nüanssidele. Kui talvel on tähtsaim auto värvipinna kaitsmine soola ja pigi eest, siis suvel on suurimaks nuhtluseks putukad ja lindude väljaheited.

Loe lisaks

13.06.2017

Liikluspiirangud Linnahalli teenindusjaama juures EL eesistumise ajal

Juunist septembrini on seoses Euroopa Liidu eesistumisega Circle K Linnahalli teenindusjaama juures liiklus osaliselt piiratud ning jaama sissesõiduks tuleb kasutada Sadama tänavat.

Loe lisaks

12.06.2017

Circle K ehitab Tallinna ringteele uue teenindusjaama

Circle K Eesti AS ehitab sügiseks Tallinna ringteele Jürisse uue, poolteist miljonit eurot maksva täisteenindusjaama.

Loe lisaks
Circle K

5.06.2017

Kantar Emor: Circle K on soovitatuim kütusemüüja Eestis

Uuringufirma Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust selgus, et Circle K on enim soovitatud teenindus- ja automaatjaamade kett Eestis.
Kantar Emori märtsikuus läbiviidud küsitlusel, mis hindas reaalsel ostukogemusel põhinevat soovitushinnangut, osales ühtekokku 2598 vastajat. Küsitlusest selgus, et Circle K on soovitatuim mootorikütuste jaemüüja Eestis. Seejuures suurimate Eesti teenindusettevõtete üldarvestuses saavutas Circle K kõrge 10. koha.

Loe lisaks
1-2-3 automaatjaam

22.05.2017

Ülemiste 1-2-3 automaatjaam suletakse 28. mail

28. mail suletakse lõplikult Ülemiste 1-2-3 automaatjaam. Lähimad Circle K teenindusjaamad on Circle K Katusepapi, Circle K Sikupilli ja Circle K Peterburi mnt. 

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

minu statoili lugu

25.04.2017

Minu Statoili lugu

Pea 26 aasta jooksul on Statoil olnud paljude jaoks palavalt armastatud ja kõrgelt hinnatud. Kuid kätte on jõudnud päev, mil Statoili märk meie teenindusjaamadel asendub järk-järgult uue kaubamärgiga Circle K. Meie seas on sadu ja tuhandeid inimesi, kel on Statoilist oma lugu rääkida – lõbus või kurb, naljakas või südantsoojendav.

Loe lisaks
Circle K

11.04.2017

Aprillis uuenevad teenindusjaamad

Statoili teenindusjaamad muutuvad järk-järgult Circle K teenindusjaamadeks. Igas jaamas on avamispäeval suured pidustused koos meelelahutuse ja suurepäraste pakkumistega.

Loe lisaks
Circle K

5.04.2017

Statoili jaamad saavad Circle K värvidesse sügiseks

Statoili teenindusjaamad võtavad uue, ühe maailma suurima mugavuspoodide ja teenindusjaamade keti Circle K kaubamärgi kasutusele suve jooksul kõikjal Eestis. Muutub vaid kaubamärk ning tooted, teenused ja inimesed jäävad samaks.

Loe lisaks
Õismäe teenindusjaam

23.01.2017

Statoil võttis kasutusele iseteeninduskassad ja viipemaksed

Statoil paigaldas oma suurima kliendiarvuga poodidesse iseteeninduskassad, kus saab ostude eest maksta kassapidaja poole pöördumata. Lisaks sellele töötavad kõikides teenindusjaamades ka viipemaksed, mis hõlbustab samuti klientide teenindamist.

Loe lisaks
diisel

2.01.2017

Pakase tulekul hoia kütusepaak võimalikult täis

Pakase tulekul tasub hoida kütusepaak võimalikult täis, et vältida tõrkeid mootoris. Statoil kutsub üles autojuhte ekstreemsete külmakraadide ja õhutemperatuuride kõikumistega arvestama ning autosid selleks ette valmistama.

Loe lisaks
Sule

Muuda keel