wrapid

30.05.2018

Selle suve kaasahaaratava toidu hitt on rohke rohelisega wrapid

Eesti juhtiv mugavuspoodide kett Circle K ennustab, et sel suvel teevad kaasa haaratava toidu osas ilma wrapid ning laiendas kohapeal valmistatavate wrappide valikut lõhewrapi, kana ja kana-peekoniwrapiga. Samuti on võimalus tellida kõiki värskeid tooteid krõbeda ciabatta vahel.

“Circle K tõi esimesed kohapeal valmistatud wrapid müügile täpselt aasta tagasi ning täna on need klientide seas populaarsed tooted,” ütles Circle K kaasahaaratava toidu tootejuht Kristi Jakobson. “Inimesed hindavad värsket tervislikku toitu üha enam ning kohapeal valmistatavate toodete puhul on võimalik teenindajale täpselt öelda, mida wrapi või ciabatta sisse panna või sealt soovi korral ära jätta.”

Circle K tootevalikus hakkavad olema lisaks senisele kebabiwrapile ja kanawrapile kolm täiesti uut wrappi. Munaga lõhewrapp valmistatakse külmsuitsulõhest ning selle sees on keedumuna, lisaks ohtralt tervislikku jääsalatit, kurki ja paprikat. Vürtsika kana-peekoniwrapi puhul lisatakse tavapärasele kanale ja värskele aedviljasisule nii jalopeno pipraid kui ka tšillist sriracha kastet.

“Tegemist on kindlasti uue hitiga, kuna lisaks rohkele värskele kraamile sisaldab wrapp valgurikast kana ja peekonit, seega on vajalikud toitained wrapis kenasti paigas ning vürtsikas kaste lisab roale mõnusat särtsu,” rääkis Jakobson.

Klientide tagasisidele tuginedes on sortimentis nüüd ka veganitele sobiv wrap või ciabatta falafeliga, mis sisaldab lisaks põhikomponendile falafelile ohtralt rohelist, salsat ning vegan majoneesi.

Seni menüüs olnud kana-caesariwrapi vahetab välja kanawrap, mis on maheda maitsega tervislik vahepala. Kõik wrapid valmistatakse teenindusjaamades kohapeal ning vastavalt kliendi soovile.

“Lisaks saavad kliendid tortilja asemel valida sama mõnusa sisu krõbeda ciabattaga. Seega on klientidel nüüd võimalus valida kokku kümne erineva toote vahel ning koostada just endale meelepärane võileib,” rääkis Jakobson.

Lisaks on võimalik wrapi vahel osta ka burgerit ehk Wrapperit, mis jõudis Circle tootevalikusse sügisel, samuti on hot dogi sõpradele mõnusaks alternatiiviks wrappi keeratud hot dogi vorst rohelisega.
Sule

Muuda keel