2.05.2018

Circle K pakub suvel tööd rohkem kui 100 malevlasele

Tänavusel õpilasmalevasse registreerimisel on suurim tööandja Circle K Eesti AS, mis pakub rohkem kui 100 noorele võimalust proovida sel suvel teenindajaametit mõnes Circle K jaamas.

Täna algas õpilasmalevasse registreerimine ning iga kümnes noor paneb oma oskused proovile just Circle K teenindusjaamas. Malevlaste tööülesanded on peamiselt seotud klienditeenindajate abistamisega.  Noored toimetavad kaupade paigutamise ning väljapanekuga, koristustöödega ja klientide igakülgse abistamisega.

“Eelmisel aastal kuulsime suvemalevlastelt teenindusjaama töötajate kohta palju kiidusõnu. Malevlased olid tänulikud, et meie töötajad võtsid neid kui päris töötajaid, mitte kui abilisi keda kogueg juhendada ja kellel silma peal hoida,” ütles Circle K HR Business Partner Keiu Kiisler. “Sealjuures hinnati väga seda, et teenindusjaamade töötajad olid malevlastele igati abiks.”

Malevarühmadesse registreerimine toimub veebilehtedel www.malev.ee ja www.tartunoortemalev.ee. Circle K pakub suvemalevlastele võimalust töötada üle Eesti ning soovi korral on võimalik edaspidi rääkida juba päris töökohast.

“Meie teenindusjaamad on hea koht, kus iseseisvat elu alustav noor saab töörindel igakülgse kogemuse, tunda vastutust ning panna end proovile mitmetes olukordades. Näiteks suveks värbab Circle K tööle noori juba alates 16. eluaastast,” ütles Kiisler. “Samas pakub Circle K paindlikku tööaega, mis jätab võimaluse tööl käia ka kooli kõrvalt.”

Lisaks malevlasetele võtab Circle K Eesti suveks teenindusjaamadesse tööle inimesi, kes aitavad põhikohaga töötajaid müükide kõrghooajal ning asendavad neid puhkuste perioodil.
Sule

Muuda keel