Kõrge kvaliteediga, kiire ja mugav

Meie juures saad autot pesta kiirelt ning mugavalt. Pakume autopesu teenust 27 teenindusjaamas üle Eesti, mis on avatud ööpäevaringselt, et saaksid oma autot pesta, siis, kui Sinul on aega.

Pöörame autopesu kvaliteedile väga suurt tähelepanu. Me kasutame oma pesulates kõige kaasaegsemat tehnoloogiat ning tegeleme pidevalt oma autopesulate uuendamisega. Kõik meie pesulad on varustatud pehmete harjadega, mis on õrnad Sinu auto värvkattele, kuid puhastavad auto tõhusalt mustusest. Pakume ka kõikides pesulates ilma harjadeta kõrgsurvepesu võimalust. Kõik autopesulad on lisaks varustatud ka altpesu seadmega, mis puhastavad kõrgsurvega auto põhja ning rattakoopad seestpoolt. Lisateenustena on võimalik tellida lisaleotust, spetsiaalset programmi kastiauto pesuks, porimattide pesu ning kasutada tolmuimejat.

Meie pesuprogrammid on kohandatud vastavalt Eesti kliima iseärasustele. Kasutame õigeid kemikaale, mis vastavad hooajale, talvel kangemat leotusainet ja lisa kõrgsurvet lume eemaldamiseks ning suvel putukaeemaldust.

Autopesula hinnakiri

Autopesu on keskkonnasõbralik

Meie juures autot pestes võid kindel olla, et Sa ei saasta keskkonda. Meie pesulad on ühendatud liiva-ja õlipüüduritega, mis püüavad suure osa kahjulikest ainetest veest kinni enne kui see kanalisatsiooni suunatakse, lisaks kasutame enamikes pesulates bioloogilist veepuhastus süsteemi ja kasutame taaskasutusvett. Kasutusel olevad pesukemikaalid on keskkonnasõbralikud, kandes põhjamaise luige märki. Keskkonnale on alati parem, kui pesed autot Circle K teenindusjaamas, mitte kodus või tänaval.

Alati puhas auto!

Sule

Muuda keel